3HO Polska
Stowarzyszenie promujące naukę
Kundalini Jogi, według systemu
Yogi Bhajana.
facebook 3HO Polska
 
 

Guru Rattana - Kundalini Joga Online

 

Guru Rattana online ze strony www.yogatech.com

 

Zachęcamy do skorzystania z lekcji Kundalini Jogi on line prowadzonych przez Guru Rattana w języku angielskim. Jest dostępna wersja demo (Zielona Krija) wystarczy sie zalogować na stronie.

Po opłaceniu subskrypcji (71,95 USD rocznie, miesięcznie 7,95 USD) dostępnych jest kilkadziesiąt wykładów, kriji i medytacji. Dostępna jest też subskrypcja jednodniowa z kilkunastoma lekcjami. Każda lekcja trwa ok 100 minut.

Wykłady i ćwiczenia są podzielone na grupy dla początkujących oraz na bardziej zaawansowane wpływające na ciało, duszę, umysł, emocje.


Zajęcia prowadzi GURU RATTANA, uczennica Yogi Bhajana, praktykuje Kundalini Jogę od ponad 35 lat. Jest autorką wielu podręczników do najbardziej znanych i popularnych na świecie należą m.in Transformacja do świata kierującego się sercem (Transformation to a heart centered world), Relaks i Odnowa (Relax and Renew), Duchowość i Seksualność (Spirituality and Sexuality), Wstęp do Kundalini Jogi (Introduction to Kundalini Yoga).

Zajmuje się też astrologią i w trakcie wykładów dzieli się również i tą wiedzą z uczestnikami zajęć on line.

 

Metodologia nauczania oparta na nauczaniu Kundalini Jogi i Medytacji przez Yogi Bhajana - nazwana przez nią Sztuką Świadomości Wewnętrznej - w prosty i skuteczny sposób prowadzi do przebudzenia świadomości.

Zajęcia jogi kundalini on line są dla ludzi w każdym wieku, o różnym poziomie zaawansowania i doświadczenia. Są dla uczestników instrukcją ale też podnoszą na duszy.

Głęboka wiedza i mądrość przekazywana jest przez Guru Rattanę w bardzo ciepłym i pełnym humoru stylu.

 

Poniżej w załącznikach Zielona Krija w polskim tłumaczeniu.

 


Krija zielonej energi 2-3 cz. 0.41 MB Krija zielonej energi 2-3 cz.
 

Krija zielonej energi 1 cz. 0.23 MB Krija zielonej energi 1 cz.
 


 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>