3HO Polska
"Podczas medytacji śmieci Twojej podświadomości zaczynają wychodzić na powierzchnię.
Medytacja nie jest przyjemna.
Medytacja jest jak sprzątanie domu"

Yogi Bhajan
facebook 3HO Polska
 
 

Yogi Bhajan

Yogi Bhajan, Mistrz i Nauczyciel nauczycieli Kundalini Jogi, kiedy przybył do Stanów Zjednoczonych w 1968 roku określił swoją misję jasno. Powiedział, "Przybyłem, aby  stworzyć Nauczycieli, a nie gromadzić uczniów." Yogi Bhajan uczył jawnie Kundalini Jogi łamiąc tajemnicę, która otaczała tę technologię przez wieki.

 

Jako filozof, święty, uzdrowiciel, mentor, wykładowca, lider religijny, był przede wszystkim Nauczycielem. Yogi Bhajan wyszkolił tysiące nauczycieli Kundalini Jogi na świecie, oraz stworzył międzynarodową organizację zwaną 3HO (Healthy, Happy, Holly Organization) opartą na głoszonej przez niego zasadzie "Szczęście jest twoim prawem z urodzenia ".

 

Yogi Bhajan swoją silną determinacją budzenia ludzkiego potencjału docierał do dusz tysięcy ludzi i doprowadzał do potężnych zmian w ich życiu. Zarażał odwagą, determinacją, wolnością, siłą i pozytywnym nastawieniem do życia. Prowokował i konfrontował ludzkie przyzwyczajenia do małości, schematów, uzależnień i niebrania odpowiedzialności za siebie. Wzywał do wzięcia całkowitej odpowiedzialności za swoje zdrowie, szczęście i spełnienie, kreatywność i wolność, jako jednostki. Uczył ludzi jak dotrzeć do intuicyjnej świadomości, jak doświadczyć swojej jaźni, jak budować pomyślną rzeczywistość dla siebie i rodziny, jak zmienić sen ludzkości z koszmaru na globalny sen wolności. W swoim nauczaniu był niestrudzony do końca życia. Opuścił swoje ciało 6 października 2004 roku, pozostawiając tysiące studentów, którzy jako sieć nauczycieli Kundalini Jogi, kontynuują nauczanie jogi i rozpowszechniają jogiczny styl życia, będący w zgodzie z Ziemią i jej prawami.

 

 

 

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>