3HO Polska
"To nie życie się liczy, liczy się
odwaga z jaką stawiasz mu czoła"

Yogi Bhajan
 
 
 

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o wydarzeniach zaprenumeruj newsletter...

Kundalini Joga według Yogi Bhajana. Polskie wydania

Uwaga. Kupując ksiązki u nas, z poszanowaniem własności Kundalini Research Institute, wspierasz wydanie nowych publikacji w języku poskim. KRI nie zgadza się na sprzedaż swoich książek bez praw autorskich, w formie ksero, bez przestrzegania wymagań stylistycznych i opłat licencyjnych. Wydanie jednej ksiązki, to wydatek do kilkudziesięciu tysięcy złotych (tłumaczenie, skład DTP i wydruk). Gromadzenie takich środków trwa, dlatego dziękujemy za cierpliwość. Powoli, acz skutecznie będziemy wydawac kolejne tytuły. Dlatego jeśli chcesz wesprzeć i przyśpieszyć wydanie konkretnej książki, możesz wpłacić dowolną darowniznę na konto lub przekazać 1% dla stowarzyszenia Jeśli chcesz dowiedzieć się jak jeszcze możesz pomóc, w formie tłumaczeń, korekty, składu DTP prosimy napisz: 3ho@3ho.pl


POLECAMY POLSKIE WYDANIA:Kundalini Joga

 


Yogi Bhajan "NAUKI, Moc Mówionego Słowa" - tytuł oryginalny The Teachings of Yogi Bhajan - pierwszy raz po polsku.


Książka ta zawiera ponadczasową mądrość, przekazaną przez Yogi Bhajana, jednego z wielkich nauczycieli tego wieku. Ma moc uczynienia ludzi szczęśliwymi w chwilach smutku i podniesienia na duchu w czasach depresji. Jest to potężne narzędzie do czyszczenia podświadomości i zastępowania negatywnych wzorców myślowych pozytywnymi.

Jego wewnętrzną tajemnicą jest moc słowa mówionego.


Moc mówionego słowa jest najwspanialszym darem dla ludzi. Dzięki niej tworzone lub łamane relacje, przekazywana jest wiedza i zmieniana jest  świadomość. Kiedy mówisz, dźwięk i rytm twoich słów wyrażają twój stan świadomości. Kiedy głośno powtarzasz słowa oświeconych istot ludzkich, oświecasz swoją własną świadomość - po prostu powtarzając je!

Nauki Yogi Bhajana to praktyczna demonstracja mocy słowa mówionego do nauczania i oświecania. Przeczytaj jego słowa na temat miłości, szczęścia, Boga, umysłu i relacji - twój pogląd na wszechświat nigdy nie będzie taki sam. Przeczytaj na głos od 9 do 11 stron i doświadczaj wewnętrznej przemiany.


197 stron
Licencja KRI


cena:
59 zł
Taniej z zestawie, sprawdź

53 zł cena egzemplarza dla członków nKYTA Polska

 

Zamówienia prosimy składać na email 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

  


Kundalini Joga według Yogi Bhajana


Manual 1. NIESKOŃCZONOŚĆ I Ja - Kundalini Joga według Yogi Bhajana - zestaw kriji i medytacji  - pierwszy raz po polsku.

Tytuł oryginalny Infinity and Me - Kundalini Yoga as taugh by Yogi Bhajan


"Kiedy wzywam moją Nieskończoność, mogę przejść przez wszystko. Wówczas nigdy nigdy nie będę zagrożony, To jest prawo życia. Oto jak właśnie wkroczymy w Erę Wodnika." Yogi Bhajan

Pod kierunkiem Yogi Bhajana, Harijot Kaur zebrała kolejną wspaniałą kolekcję zestawów Kundalini Jogi w serii, z krijami i medytacjami na każdej stronie.

81 stron
Licencja KRI


cena:
40 zł
Taniej z zestawie, sprawdź

35 zł cena egzemplarza dla członków nKYTA Polska


Zamówienia prosimy składać na email 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym). 

 

Instrukcja Obsługi Ludzkiego Ciała Kundalini Joga


Manual 2. Instrukcja Obsługi Ludzkiego Ciała - Kundalini Joga według Yogi Bhajana  - zestaw kriji i medytacji  - pierwszy raz po polsku.

Tytuł oryginalny OWNER'S Manual for Human Body - Kundalini Yoga as taught by Yogi Bajan   


Większość ludzi regularnie dba o swój samochód po to, by dobrze służył przez wiele lat. Zapominamy jednak o swoim organizmie, który potrzebuje takiej samej uwagi i „obsługi" abyśmy mieli dużo energii i dobre samopoczucie i mogli żyć długo i szczęśliwie. Kundalini Joga to starożytna wiedza utrzymania i wzmocnienia systemów ludzkiego ciała, tak by pracowały na „maksymalnych obrotach", w każdym okresie życia.Owner's Manual zawiera 47 kriyi dotyczących począwszy od „Rutynowej Konserwacji", przez "System Nerwowy i Mózg", aż po "Dbałość o Nasze Organy i Pobudzenie Gruczołów".

51 stron

Licencja KRI


cena:
40 zł
Taniej z zestawie, sprawdź

35 zł cena egzemplarza dla członków nKYTA Polska


Zamówienia prosimy składać na email 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym).
Samopoznanie


Manual 3. SAMO Poznanie - Kundalini Joga według Yogi Bhajana
Tytuł oryginalny SELF Knowledge Kundalini Yoga as taught by Yogi Bajan - zestaw kriji i medytacji  - pierwszy raz po polsku.

 

" Żyjemy w Erze Informacji. Informację łatwo jest zdobyć. Mądrość trudniej .... Ten podręcznik jest bramą do poznania siebie." (ze wstępu)


Kolejny z serii podręczników jogi i medytacji, przygotowany przez Harijot Kaur pod kierownictwem Yogi Bajana.

Zawiera kriye i medytacje na każdej stronie, w tym takie zestawy jak "Docieranie do Źródła Siły w Sobie", "Stawanie się Kryształowo Przejrzystym", "Pokonywanie Depresji", "Usuwanie Blokad w Ciele" i wiele innych. Narzędzia zawarte w nim pozwalają na doświadczenie całkowitego potencjału swojej Jaźni. Wszystkie medytacje zawarte w zestawach ćwiczeń przynoszą natychmiastowy pozytywny efekt. Praktykowanie tych technik regularnie w dłuższym okresie, prowadzi do rozwoju najwyższego potencjału i umożliwia życie w pełni i dobrym stanie.
50 stron

Licencja KRI


cena:
40 zł
Taniej z zestawie, sprawdź
35 zł cena egzemplarza dla członków
nKYTA Polska


Zamówienia prosimy składać na email 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym).
Cover 

Manual 4. SAMO Doświadczanie - Kundalini Joga według Yogi Bhajana - zestaw kriji i medytacji - pierwszy raz po polsku

Tytył oryginalny SELF Experience Kundalini Yoga as taught by Yogi Bhajan.


Wspaniały zestaw kriji i medytacji Kundalini Jogi według nauki Yogi Bhajana, w którym znajdziesz takie zestawy, jak "Detoksyfikacja", "Świadome Odrodzenie", oczyszczające medytacje i wiele innych. Jeden z ostatnich zestawów jogi Harijot Kaur Khalsa. Podstawa dla każdego praktykującego Kundalini Jogę.
60 stron

Licencja KRI


cena
40 zł
Taniej z zestawie, sprawdź
35 zł cena egzemplarza dla członków
nKYTA Polska

 

Zamówienia prosimy składać na email 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym). 


Kundalini Joga_Yogi Bhajan_ przepisy


Jedz dla Zdrowia i Uzdrowiena - to klasyka kuchni i przepisów jogicznych - pierwszy raz po polsku.

Tytuł oryginalny „Foods for Health & Healing" 


Zbiór sprawdzonych receptur i środków zaradczych: od zwiększonej witalności i kondycji, po jedzenie dla Twojego typu ciała, aż po potrzeby kobiet i dzieci.

Rozpocznij zmianę swojego życia, zmieniając dietę. Odżywianie zgodnie z recepturami Yogi Bhajana prowadzi Cię do zdrowego, szczęśliwego i świętego jutra. Zachowaj zdrowie dzięki wyśmienitym środkom zaradczym wykonanym z prostych i pysznych potraw.


Ta mała książka jest bogatą wiedzą na temat środków zaradczych i receptur opracowanych przez Yogi Bhajana. Zawiera przepisy i pokarmy dla zdrowia oraz leczenia poszczególnych dolegliwości.


Miękka okładka,

142 strony.

Licencja KRI


cena: 30 zł

Taniej z zestawie, sprawdź

20 zł dla członków nKYTA Polska


Zamówienia prosimy składać na email: 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

 


 


Guru Dharam, Darryl O'Keeffe


Książka jest napisana w sposób umożliwiający czytelnikowi wyznaczanie i rozwijanie swojego indywidualnego programu Kundalini Jogi. Guru Dharam, Darryl O'Keeffe


Dwie zaprezentowane tu drogi pomogą zdecydować, które z ćwiczeń są najbardziej odpowiednie dla każdego z nas. Jedną z nich jest numerologia, drugą system czakr. Załączone karty informacyjne i kwestionariusze pozwolą ocenić aktualne potrzeb i wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń jogicznych.


Dodatkowe informacje:
144 strony;
format 170x230 mm;
oprawa miękka;
papier kreda


Cena
35 zł
Taniej z zestawie, sprawdź

 

Zamówienia prosimy składać na email: 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym). 

Joga Kundalini_Avalon


Joga Kundalini - Arthur Avalon

 

Oto starożytny tekst odnoszący się do wyzwolenia ścieżką tantryczną, skupioną wokół zjawiska Jogi Kundalini. Są w tej książce dawne komentarze i tło kulturowe z odniesieniami do różnych szkół jogi.
Dla kogo jest ta książka i jaką może mieć wartość dla ludzi żyjących współcześnie?
Znajdujemy tu bardzo dokładny opis czakr i analizę procesu budzenia Kundalini, a więc wszystko co jest związane z tajemniczą egzystencją ciała duchowego.
Wszyscy, obojętnie czy jesteśmy tego świadomi czy nie, to ciało posiadamy, gdyż jest to niezbędny łącznik pomiędzy różnymi wymiarami.
Jeżeli jesteś osobą, w której choć trochę jest obudzone życie duchowe - to jest to książka dla ciebie.

Oprawa twarda, szyta.


Cena 65 zł

 

Zamówienia prosimy składać na email: 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

 Zestaw narzędzi dla początkujących Kundalini Joga 3ho


Plik do pobrania:

Zestaw Narzędzi do Nauczania Początkujących, Shakti Parwha Kaur Khalsa 

Starożytna Nauka o Oddechu

 

Siwaswarodaja jest sanskryckim tekstem z dziedziny jogi przetłumaczonym na język polski. Jeśli chcesz poznać najbardziej oryginalne nauki Jogi - polecamy!


Wskazuje się tu na związek oddechu z funkcjonowaniem człowieka.

Dwa przepływy powietrza - raz bardziej swobodny przez prawe, kiedy indziej przez lewe nozdrze, mają związek z cyklem aktywności i spoczynku funkcji życiowych człowieka. Swara-joga, czyli joga biegu strumienia oddechu, jest opisem w jaki sposób interpretować oba rodzaje oddechu, a także jak nad nimi panować. Oprócz tego w książce opisane są inne jakości oddechu. Odpowiednia harmonia oddechu z działalnością człowieka, przenosi się na skuteczność w pracy, miłości i daje zdrowie i długie życie.


Tytuł oryginału sanskryckiego: Śiva-svarodaya
Autor: Anna Rucińska
Strony: 110
Okładka: twarda


Chwilowo niedostępna  Cena: 30

 

Zamówienia prosimy składać na email: 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

 


  • i prezent - przy zakupie dowolnego tytułu z naszej listy, jest możliwość zakupu w komplecie DVD "Poranna Joga", w wykonaniu Agnieszki Maciąg w cenie 20 zł - uwaga! zestaw wyczerpany


 Agnieszka Maciąg_Joga_3ho


Agnieszka Maciąg, zainspirowana wieloletnią praktyką Kundalini Jogi i pozytywnymi zmianami, które zaszły w jej życiu, dzieli się swoimi doświadczeniami.


DVD zawiera:

- poranne ćwiczenia rozciągające i rozgrzewające dla osób początkujących,

- zestaw 9 oddechów oczyszczających

- przepisy ajurwedyjskie.

Słowami Agnieszki:
"Kochani, wielu z Was pyta mnie o moje ulubione ćwiczenia na dobry dzień. Pisałam już na blogu o jodze - dlaczego tak ją pokochałam i jak bardzo dzięki tej praktyce zmieniło się moje życie. Dzięki niej moja witalność jest niesamowita! Codziennie budzę się z radością i z zapałem wyskakuję z łóżka, by zacząć nowy, piękny dzień. Cudowna transformacja dokonała się we mnie i w moim życiu. Teraz pragnę nieść to dalej - pragnę podzielić się tym, co tak bardzo mi pomogło i co rozświetla moje życie z Wami :)

Ten zestaw ćwiczeń nagrałam specjalnie dla Was! Jeśli jesteście zestresowane, zabiegane i stale brakuje Wam czasu w pogoni życia pomoże Wam on odnaleźć to, czego ja też kiedyś szukałam; wewnętrzny spokój, radość życia, lepszą koncentrację, optymizm, motywację, poczucie wewnętrznej siły i stabilności oraz dobre połączenie ze sobą. Przy okazji Wasze ciała staną się zdrowsze, mocniejsze, bardziej elastyczne, a hormony zbalansują się. Przestaniecie również narzekać na wieczne problemy z kręgosłupem. Ćwiczenia te dostosowałam do osób początkujących oraz zaopatrzyłam w komentarz dla osób, które mają problemy z kręgosłupem.
Rozkwitaj i wzmacniaj się, by żyć lepiej niż kiedykolwiek wcześniej! "


Tutaj możecie zakupić DVD:

http://bit.ly/1LhjHam

 Zamówienia prosimy składać na email: 3ho@3ho.pl  (nie wysyłamy przesyłek za pobraniem pocztowym).

 Przetłumaczone są już także i gromadzimy fundusze na ich wydanie:


"Sadhana Guidelines"

Równolegle racujemy nad wydaniem:
"I am a Woman"
"Consious Buissnes"
"The Mind"
i kilka innych pozycji.

 


Jeśli chcesz WSPOMÓC i PRZYSPIESZYĆ ICH WYDANIE PRZEKAŻ dowolną DAROWIZNĘ  na konto stowarzyszenia, z dopiskiem "darowizna na .." (i podaj tytuł).


Możesz też wspomóc prace wydawnicze przekazując nam 1% swojego podatku. 

Jak? KLIKNIJ


Na wszystkie pytania dotyczące wydawanych książek odpowiemy: 3ho@3ho.pl


 

.
Sadhana_Kundalini Joga Siwaswarodaja Kundalini esencja jogi Nieskonczoność i Ja TToYB
 

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>