3HO Polska
Stowarzyszenie promujące naukę
Kundalini Jogi, według systemu
Yogi Bhajana.
facebook 3HO Polska
 
 

2019, Shiv Charan Singh, Karam Kriya School

2+0+1+9 = 1+2 = 3: Niech Liczby Cię prowadzą // Let the Numbers guide You
autor: Shiv Charan Singh, Karam Kriya School
Uwaga: to nie jest proroczy tekst. To tylko dar dla refleksji i skupienia przez następny rok, oparty na zmianie numerów.


„Rzeczy, której potrzebujemy bardziej niż nadzieja to działanie.
Kiedy zaczynamy działać nadzieja jest wszędzie.
Tak więc zamiast szukać nadziei, szukaj działania.
Tylko wtedy przyjdzie nadzieja.” - Greta Thumberg 2018
Kolejny rok mija, kolejny przychodzi, małe zmiany mają wielkie konsekwencje. Numerologiczna 8 (2018) staje się 9 (w 2019). Ostatnie dwie cyfry (19) reprezentują dar, jaki niesie rok. Skupmy się najpierw na tej 9.


9 jest najwyższą cyfrą (z 9 liczb) i z niej może pochodzić błogosławieństwo. Poprzez medytację nad twoją wyższą świadomością, skarby cnót przychodzą do twojego życia.
9 jest numerem pokoju lub wojny. W ciele to cnota lub wirus. Dziewiąty Guru poświecił swoją głowę i swoje życie dla pokoju wśród ludzi. To wymagało ogromnej elastyczności, niesamowitej tolerancji i intensywnej spokojnej wytrzymałości, która była budowana przez lata cierpliwej medytacji.
W swojej ciemnej lub karmicznej właściwości, 9 przynosi frustrację, niecierpliwość, tyranię. Zastraszanie, sabotaż i fragmentaryczne szaleństwo.
Nie-racjonalna inteligencja jest subtelna i ma swoją własną spójność. Trzeba dać jej przestrzeń i wyraz w naszym życiu. Kiedy jest zignorowana obraca się w niezdrowe szaleństwo, które terroryzuje i przejmuje nasze życie i świat.
Ścieżki ku pokojowi nie obiorą racjonalnych i rozumnych dróg. Musimy być gotowi odpuścić nasze ideologie, fiksacje, sztywne poglądy, które podtrzymywaliśmy jako święte.
Jeżeli pokój nie przychodzi, niczym jak zapach rozprzestrzeniajacy się w atmosferze, wtedy mamy podziały w obopólności i wzrost uwagi na różnicach. Wtedy idea pokoju będzie niczym jak tylko piaskiem przesypującym się przez palce. Wybierzmy więc wirusy z cnotami.
9 jest ekspansją, która porusza się w kierunku ukończenia i/lub rozproszenia. Tak więc upewnij się, że to co się skończyło naprawdę się skończyło. Jeżeli chodzi o ukończenie spróbuj długiej cięciwy sformułowań takich jak – ‘zrobione, skończyłem z tym, to naprawdę koniec, wyczerpałem każdy aspekt, nie ma już nic więcej dla mnie do zrobienia, odkładam to, oddaje to w spoczynek, to obróciło się w pył i pada na ziemię, w imię pokoju...’
W twoim ciele 9 korsponduje ze śledzioną, która przejmuje zmęczoną krew i odnawia ją.


2019 jest rokiem by zbudować wytrzymałość i by być przetestowanym. Kiedy dotrzesz do swojej granicy, ale nadal będziesz podtrzymywał i przejdziesz jeszcze trochę dalej, to wtedy właśnie buduje wewnętrzną siłę i wytrwałość.
Jako dar dla świata, w tym roku uczyń swoje podróże pielgrzymkami pokoju.


ROZWINIĘCIE TEKSTU W ZAŁĄCZNIKU


2019 0.19 MB 2019
 


 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>