3HO Polska
"Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że jedynym grzechem jaki popełniamy to umniejszanie własnej wartości. Kiedy to robimy to tak jakbyśmy kpili z Boga i jego daru"

Yogi Bhajan
facebook 3HO Polska
 
 

Europejski Festiwal Jogi 2018

Temat roku 2018, to: "Szczęśliwość jest Twoim prawem od urodzenia"


Podczas Festiwalu Jogi 2018 skupimy się na jednym z najważniejszych stwierdzeń Yogi Bhajana, Mistrza Jogi Kundalini i Jogi Białej Tantry:
„Szczęśliwość jest Twoim prawem od urodzenia."

Szczęśliwości nie da się wam odebrać. Wy jednak działacie tak, jakby nie była ona waszym prawem od urodzenia. Zaczynacie pragnąć szczęśliwości, zamiast uznawać ją i wyrażać. Kiedy pragniecie szczęśliwości, pośrednio życzycie sobie nieszczęśliwości, tak jak noc i dzień następują po sobie. Kiedy jej pragniecie, wtedy po każdej szczęśliwości następuje smutek, a po każdym smutku szczęśliwość.

Nie jesteście szczęśliwi, gdyż czynicie porównania i konkurujecie z czymś, nad czym nie panujecie.

Nie panujecie nad nieskończonością - rozległą, twórczą esencją życia i świadomości. Jeśli nie panujecie nad nieskończonością, to nie usiłujcie jej kontrolować. Płyńcie z nią, a dotrzecie wszędzie! Spróbujcie z nią walczyć, a będziecie nieszczęśliwi.
Umysł powinien tańczyć wraz z ciałem, cały Wszechświat jest waszą sceną, dusza waszym choreografem. Niczego nie rozpamiętujcie. Przebaczajcie wszystko. Wyrażajcie swoją esencję. Niech wasze serce was prowadzi, wolne od wszelkich ograniczeń, rygorów i lęku.

 

Wszystkie informacje znajdziecie tu Europejski Festiwal Jogi

 

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>