3HO Polska
"Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że jedynym grzechem jaki popełniamy to umniejszanie własnej wartości. Kiedy to robimy to tak jakbyśmy kpili z Boga i jego daru"

Yogi Bhajan
facebook 3HO Polska
 
 

Kurs Japji w Erze Wodnika 6-9 sierpnia, Chateau Anand, Francja

Wyśpiewana przez Guru Nanaka w 15 wieku Japji Sahib - Pieśń Duszy, była rewolucyjna w swoim czasie. Jego przesłanie brzmiało:

"Nie ma hinduistki. Nie ma muzułmanina. Wszyscy jesteśmy Jednym ".

Dzisiaj, gdy wchodzimy w Wiek Wodnika, te nauki są bardzo istotne. Japji jest przesłaniem pokoju i głębokiej duchowej mądrości. W niej Guru Nanak dotyka najgłębszej esencji indywidualnej świadomości, podnosząc jednostkę do uniwersalnej świadomości.

 

Kurs Japji w Erze Wodnika 6-9 sierpnia, po festiwalu we Fracji jest okazją do przeżycia subtelnej mocy recytowania Japji.
Część pieniędzy z tego kursu, zostanie przekazane przez organizatorów na polskie publikacje - jeśli podasz przy rejestracji hasło '3HO Polska'! Zapraszamy!


Będziesz się uczyć i poprawić wymowę tych boskich dźwięków i zagłębić się w głębsze znaczenie w każdym z 40 sekcji. Nauczyciele kursu to jogini, którzy praktykują tę technologię od dziesięcioleci jako część codziennej praktyki duchowej.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym Japji, czy chcesz pogłębiać swoje doświadczenia z Japji, ten kurs daje Ci cenną możliwość wibrowania tych boskich słów.

 

Wszystkie informacje

 


Ogłoszenie JapJi 0.26 MB Ogłoszenie JapJi
 


 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>