3HO Polska
"Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że jedynym grzechem jaki popełniamy to umniejszanie własnej wartości. Kiedy to robimy to tak jakbyśmy kpili z Boga i jego daru"

Yogi Bhajan
facebook 3HO Polska
 
 

Tegoroczny Festiwal Kundalini Jogi, Taraska koło Warszawy, 26-29 maj 2016

Serdecznie Cię zapraszamy w imieniu nauczycieli prowadzących, Sewadarów - wolontariuszy i organizatorów, na to intensywne, wspólne jogiczne doświadczenie. Zapraszamy w długi weekend Bożego Ciała 26-29 maja, do leśnego, jogicznego ośrodka w Tarasce koło Piotrkowa Trybunalskiego. 
Cieszymy się na spotkanie w Sangacie duchowej praktyki, na połączenie dusz ponad tym co indywidualne, umysłowe i cielesne. Będzie to czas wspólnoty. Wspólnego życia, Sadhany, praktyki jogi, medytacji, śpiewu, tańca oraz pracy, posiłku, uważności, podnoszenia się i wzrastania. To czas kiedy aura wspólnoty, którą tworzymy, wzmacnia nasze duchowe intencje. Zapraszamy każdego, kto z wdzięcznością i szczerze pragnie medytować i nawiązać kontakt ze swoją wyższą świadomością, pod ochroną świętej wspólnoty - Sangatu.


Potrzebujemy twojego "Oświadczenia o odpowiedzialności". Prosimy wydrukuj, wypełnij i podpisz oświadczenie, zabierz ze sobą na festiwal i przekaż nam przy rejestracji w ośrodku w Tarasce.


Tegoroczna opłata festiwalowa to 300 zł. Ze zniżką dla nauczycieli Kundalini Jogi - 180 zł (lub 300 zł ze składką KYTA Polska / IKYTA - informacja o składce znajdziesz na stronie internetowej w dziale Dla Nauczycieli).
Potrzebujesz też opłacić i telefonicznie zarezerwować sobie akomodację z wyżywieniem na osobne konto ośrodka w Tarasce. Po więcej informacji, m.in. na temat opłat - numery odpowiednich kont bankowych, nr tel. osoby kontaktowej, akomodacji, dojazdu zajrzyj na naszą festiwalowa stronę internetową i profil FB.


Śmiało podawaj dalej tego maila i zapraszaj na Festiwal znajomych, zainteresowanych, a przede wszystkim wszystkich praktykujących Kundalini Jogę.


Nauczyciele w ramach festiwalu mogą wykupić zniżkową składkę KYTA Polska, wspierając działania grupy KYTA Polska 3HO, jednocześnie stając się członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kundalini Jogi IKYTA i być widocznym w ewidencji i wyszukiwaniach nauczycieli, korzystać ze zniżek na podręczniki, materiały i wydarzenia KRI, itp. 


II Festiwal Kundalini Jogi jest organizowany wolontaryjnie i jest Sewą w ramach grupy KYTA Polska 3HO oraz osób zaangażowanych. Organizatorzy nie otrzymują żadnych korzyści finansowych i materialnych za pracę przy festiwalu.

 

 

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>