3HO Polska
Stowarzyszenie promujące naukę
Kundalini Jogi, według systemu
Yogi Bhajana.
facebook 3HO Polska
 
 

Warsztat Numerologii Jogicznej w tradycji Kundalini Jogi wg. Yogi Bhajana, 24 - 25 styczeń 2015, Warszawa

Otwarty weekend 24 - 25. 01.2015 dla wszystkich zainteresowanych rolą liczb w naszym życiu,

poprowadzi Sat Karam Singh*uczeń Shiv Charan Singha

miejsce: Karmik, ul. Zakamarek 1, Warszawa


• zapewniamy tłumaczenie na język polski
• jest możliwość taniego noclegu w miejscu warsztatu


Cały kurs numerologii Karam Kriya obejmie 9 kolejnych warsztatów w Warszawie. Kolejne moduły będą odbywać się co 2 miesiące. Każdy z nich będzie poświęcony jednej liczbie. Po zakończeniu cyklu można otrzymać certyfikat. 


Cena: 480zł


Warsztat otwarty poprowadzi: 
Sat Karam Singh jest nauczycielem i trenerem nauczycieli Jogi kundalini oraz Karam Kriya od piętnastu lat. Obecnie mieszka w Szwecji gdzie prowadzi centrum jogi. Oprócz nauczania prowadzi indywidualne konsultacje, w tym także dla par. Sat Karam uczy w wielu krajach Europy. Jego zajęcia pozbawione są dogmatycznego zacięcia, zawsze są dobra zabawą.

W czasie trwania warsztatu możliwe są indywidualne konsultacje.


Kontakt i zapisy: Ola Duda 606 22 33 66, oladud@gmail.com Wpłata zaliczki w wysokości 150zł gwarantuje miejsce na warsztacie: 81 1140 2017 0000 4402 0818 2984 z dopiskiem Karam Kriya


Nic nie istnieje bez liczb, ponieważ nie mogłaby istnieć nawet „jedna" sztuka czegokolwiek. Liczby nie tylko określają ilość, wyrażają także jakość każdej rzeczy. Dokonanie takiego odkrycia jest skokiem świadomości, który może zmienić życie.


Numerologia jogiczna - Karam Kriya uczy świadomego stosowania liczb do każdego aspektu życia, by w naszych działaniach widoczne stało się światło duszy. Punktem wyjścia jest przekonanie, iż ludzie są istotami duchowymi przeżywającymi ludzkie doświadczenia.

Kundalini Joga przeznaczona jest dla tych, którzy rozpoczęli swoją drogę do domu, nie oddalają się już od swojej prawdziwej natury. 


Umiejętność uważnego wsłuchiwania się w uniwersalny język liczb można porównać do nauki właściwej kolejności zmiany biegów w samochodzie. Jest ścieżką wprowadzenia potrzebnych zmian we własne życie, tak by ciągłe powtarzanie wzorców, które zamykają nas w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa przestała nas dotyczyć.


Znaczenie Karam Kriya:
Kar-am - działanie kończące wszelkie działania, ostateczna ocena.
Ka = kto (co, który); Ra = poruszać; Ma = niewzruszalne.

Kriya jest dynamiczną świadomością, która eliminuje statyczne wzorce. Prowadzi do życia w nowym stylu, bez starych wzorców, które nam nie służą. Zmiana ta używa czasu do przejścia poza czas.
Kri-ya = wołanie; wołanie duszy; działanie z duszy; (całkowite, z głębi serca).

www.karamkriya.com

 


Numerologia_ulotka 1.65 MB Numerologia_ulotka
 


 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>