3HO Polska
Stowarzyszenie promujące naukę
Kundalini Jogi, według systemu
Yogi Bhajana.
facebook 3HO Polska
 
 

“Nauczyciel Ery Wodnika” Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi systemu Yogi Bhajana®- Poziom I od 15 listopada 2013

Biały Dom, Antoniów 44
www.cudashram.com


Jeśli poświęcisz się zupełnie zadaniu nauczania jogi, będzie Ci bardzo łatwo wyrazić pozytywną stronę Twojej osobowości.
Edukacja nie jest zbieraniem informacji, ani polowanie na karierę nie jest jej celem.
Jest to sposób rozwinięcia w pełni scalonej osobowości i umożliwienie Ci wzrastania według ideału, który został przez Ciebie wyznaczony. Edukacja to uzewnętrznienie najwyższych i najlepszych jakości w Tobie. To jest trening w sztuce życia.


"Nie szukaj mistrzów, stań się mistrzem" - Yogi Bhajan


Kundalini Yoga 
System Kundalini Yogi jest zbiorem tradycyjnych praktyk i filozofii jogi i tantry, we współczesnej formie łatwej do zastosowania przez każdego, w każdym wieku i w każdym miejscu. Odkryj transformującą jakość jogi i świadomego stylu życia.


CZY WIESZ CO POMOŻE CI OSIĄGNĄĆ ZADOWOLENIE?
SŁUŻENIE INNYM W ICH POTRZEBIE WZROSTU I PRZEMIANY...


Siódma edycja corocznie organizowanego w Polsce stacjonarnego kursu trenerskiego
"Ashram Program" w Białym Domu na Pogórzu Izerskim prowadzonego przez lidera Sadhana Singh z Rzymu wraz międzynarodowym zespołem trenerów


Terminy:

Kurs zaczyna się otwartym dla wszystkich warsztatem: 15 - 22 listopada 2013 w Antoniowie (szczegóły podane są w załączniku).

Kolejne terminy podane będą wkrótce.


Kurs składa się z czterech spotkań na przestrzeni dziesięciu miesięcy (25 dni), praktyki i studiowania tematu w domu, domowego egzaminu pisemnego oraz egzaminu praktycznego w studio jogi pod nadzorem mentora. Studenci są wspomagani przez trenerów i mentorów, pozostając w bliskim kontakcie ze sobą, w grupowej energii kooperacji i serdeczności.
Kurs jest otwarty zarówno dla tych, którzy są zainteresowani nauczaniem jogi tego systemu w swoim środowisku i w swoich społecznościach, jak rownież dla osób zainteresowanych pogłębieniem praktyki jogi, poznaniem jej zasad i tajemnic, zastosowaniem świadomego stylu życia dla własnych korzyści na poziomie ciała, umysłu i psyche. Zgłoszenia rozpatrujemy pod względem poziomu dojrzałości i chęci zaangażowania, a nie fizycznej sprawności czy zaawansowania w praktyce jogi.

Nowe osoby mile widziane; wystarczy pójść na kilka lekcji lub jeden weekendowy warsztat aby poczuć o co chodzi w tej szczególnej ścieżce jogi.


Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi www.cudashram.com

Program kursu obejmuje szeroki zakres technik jogi, medytacji, pranayamy, mantry oraz teoretyczne zasady, filozofię i historię jogi i tantry. Spotkania składają się z żywych, transformujących wykładów, przeplatanych praktyką, pracą indywidualną i w podgrupach.

W ciągu dnia jest czas na wypoczynek, oraz trzy świetne wegetariańskie / wegańskie posiłki.


Codzienna poranna sadhana grupowa oraz wieczorna praktyka mouny (milczenia) jest kręgosłupem programu. Rożnorodność i bogactwo praktyk, równie fascynujące dla prowadzących jak i uczestników, daje możliwość odkrywania siebie na nowo. W procesie wzbogacenia i przemiany stajemy się wszyscy świadkami świadomości w działaniu.
Kurs Nauczycielski jest wyjątkowym wydarzeniem na drodze jogi, jest czymś co może włączyć synergię kosmosu, uaktywnić twoje przeznaczenie na wyższym poziomie życia, będąc jednocześnie podstawą i fundamentem, początkiem na drodze ekspansji i autentycznej ekspresji.


Program obejmuje następujące bloki tematyczne:

Joga pochodzenie i znaczenie we współczesnym świecie; Yogi Bhajan i System Kundalini Yogi; Elementy i techniki jogi; Asana, Bandha, Mudra; Prana i Pranayama; Mantra i Dźwięk; Umysł i Medytacja; Jogiczna Anatomia, Ciała subtelne i Czakry, Dziesięć Ciał i Dziesięć Archetypów Guru; Filozofia i Historia Jogi; Nauka o Człowieku według Jogi, Narodziny i Umieranie, Karma i Dharma, Kobieta i
Mężczyzna, Relacje, Rola Rodziny, Dzieci; Świadomy styl życia.


Kurs z nami to przede wszystkim skarbnica wiedzy, dobra joga i dobre jedzenie!


Ukończenie kursu, zdanie egzaminu pisemnego i praktycznego daje Świadectwo Instruktora Kundalini Yogi wydane przez Amerykański Instytut Badania Kundalinini - Kundalini Research Institute (KRI) wraz z możliwością uczenia jogi na całym świecie.


Cena kursu : 6200 zł plus koszt pobytu w Białym Domu. Opłata za kurs może być zrealizowana jednorazowa 6200, lub w dziesięciu miesięcznych ratach 650 zł na konto pod hasłem "Ashram Program":
Cud Ashram ING BANK ŚLĄSKI SA 82 1050 1344 1000 0090 6393 2181
Wpłacenie opłaty za kurs, w całości lub pierwszej raty, do 1 października 2013 jest jednocześnie
rezerwacją miejsca na kursie. Rozpatrujemy indywidualnie osobiste sytuacje.


Opłata za pobyt dla BD (100 zł osobodoba) na miejscu przed każdym kolejnym spotkaniem.


Zgłoszenia i zapisy oraz wszelkie pytania kierować należy na
www.cudashram.com

Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi www.cudashram.com

 


Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi I stopień, Antoniów 0.14 MB Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi I stopień, Antoniów
 


 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>