3HO Polska
Stowarzyszenie promujące naukę
Kundalini Jogi, według systemu
Yogi Bhajana.
facebook 3HO Polska
 
 

WOMEN'S CAMP - Kobiecy Festiwal Jogi 17-22 wrzesień 2012, Biały Dom, Antoniów 44

"Obmyj się i oczyść" - odpocznij z nami i rozluźnij w ciągu dni kobiecej jogi.


Balans dla nas kobiet jest słowem kluczowym; podstawą zdrowia i jakością życia. Dzięki równowadze jesteśmy zdolne odżywiać i wzbogacać, czerpać z nieograniczonej studni żywej wody jaką jest Matka, Shakti, Natura i Życie...

Kobiecy Festiwal Jogi to okazja aby zaczerpnąć tej żywej inspiracji, poprzez bycie z kobietami młodszymi i starszymi, doświadczonymi i mniej doświadczonymi. Wspólna praktyka jogi, medytacji i mantry jest okazją dla naszej świadomej nieustannej modlitwy za pokój, za Ziemię i rodzinę, o podtrzymanie nas i bliskich w tych czasach gwałtownych zmian. Jest to czas odpoczynku i regeneracji, radości z bycia razem i odczuwania siły kobiecego wsparcia. Bowiem kobiety tworzą siłę inteligencji i kreatywności, kiedy obdarzają się nawzajem siostrzaną miłością i szacunkiem. W tej miłości zanika cień zazdrości i walki.


Prowadzą nauczycielki, które uczą kobiety Kundalini Jogi, asan, mantry, Sat Nam Rasayan, Jogi Nidry, medytacji, masażu i tańca.

Kobiecy Festiwal organizowany jest corocznie przez 3HO Polska, gdzie cały dochód przeznaczony jest na publikacje oraz materiały do jogi.

Dokładny program Festiwalu już wkrótce ! Zapraszamy !


Opłata:

880 zł.

Członkinie Stowarzyszenia 3HO Polska 800 zł.


Zapisy: Sarbjot Sarbjot27@yahoo.ca

tel . 75 769 41 1 8

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>