3HO Polska
Stowarzyszenie promujące naukę
Kundalini Jogi, według systemu
Yogi Bhajana.
facebook 3HO Polska
 
 

Kundalini Joga dla Dzieci, Gurudass Kaur 29.04 - 1.05.2011

29.04 - 01.05.2011 Warszawa

Warsztaty dla osób zainteresowanych prowadzeniem jogi dla dzieci, nastolatków i dorosłych oraz wszystkich tych, którzy chcą pogłębić połączenie z własnym, wewnętrznym dzieckiem, w radosny, pełen energii i kreatywności sposób! Nie musisz być nauczycielem jogi, aby wziąć udział w kursie.


Gurudass o kursie: To będzie czysta zabawa! Gwarantuję to.

 

Intensywne 22-godzinne szkolenie dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem zajęć kreatywnej, pełnej zabawy i dającej poczucie mocy jogi dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, nastolatków oraz dorosłych.

Ten program to również okazja, aby obudzić w sobie lub pogłębić relację z pełnym zabawy wewnętrznym dzieckiem.
Wielu nauczycieli jogi, z różnych tradycji, może wynieść z tego szkolenia pomysły, inspirację, zabawy oraz radosne techniki do pracy z dorosłymi poza ramami formalnych zajęć jogi. Te umiejętności pomagają budować zaufanie, zwiększają wrażliwość, wzmacniają komunikację oraz budują relacje i poczucie wspólnoty!

 

W ramach Childplay Yoga dzieci bawią się przy jodze, przez co stają się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie oraz duchowo bardziej zrównoważone.
Program zwiększa ich koordynację, równowagę, elastyczność, umiejętności grupowe, poczucia humoru, poczucie własnej wartości, koncentrację jak również pracy z nadmiarem energii w pozytywnym, podnoszącym otoczeniu.

Ukończenie warsztatu potwierdzone jest certyfikatem, uprawniającym do prowadzenia zajęć jogi dla dzieci.
Szkolenie skierowane jest do osób dorosłych.

• Nauczysz się i doświadczysz wielu możliwych części składowych programu, które mogą być dowolnie mieszane, aby stworzyć pełne dynamiki i wrażliwości zajęcia jogi dla dzieci.
• Nauczysz się jak inspirować dzieci do wzięcia udziału, jak utrzymywać ich zainteresowanie i przykuwać uwagę jednocześnie świetnie się bawiąc.
• Nauczysz się jak prowadzić zajęcia jogi, aby cieszyły się  powodzeniem.
• Doświadczysz z pierwszej ręki szerokiej gamy kreatywnych gier, ćwiczeń, pozycji, medytacji itd. do wykorzystania na zajęciach.
• Nauczysz się tworzyć i wspierać atmosferę radości i zrozumienia, w której dzieci mogą odkrywać swoje własne poczucie harmonii.
• Nauczysz się od doświadczonej specjalistki, co się sprawdza, a co nie!

Pełna energii i entuzjazmu Gurudass Kaur, twórczyni programu Childplay YOGA. Gurudass uczy jogi oraz pracuje z dziećmi od ponad 35-ciu lat.
Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie w Massachusetts. Jest również nauczycielką AMIS Montessori i certyfikowaną przez KRI oraz Yoga Alliance nauczycielką i trenerką jogi, jak również utalentowanym muzykiem i śpiewaczką - nagrała wiele płyt z mantrami i piosenkami.
www.spiritvoyage.com/search.aspx?query=gurudass&type=12
Połączenie tych wszystkich talentów sprawia, że Gurudass jest wyjątkowo kreatywną nauczycielką i trenerem programu Childplay Yoga. Mieszka w Virginii i jest mamą dwojga dorosłych dzieci. Strona Gurudass Kaur www.childplayyoga.com  

Pierwszy dzień warsztatu, to jest 29.04.2011 r (piątek) jest otwartą dla wszystkich chętnych częścią kursu Childplay Joga!
Od godz. 18.00 - 22.00, w restauracji Biosfeera, Aleja Niepodległości 80, Warszawa www.biosfeera.com
 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH, zwłaszcza nauczycieli Kundalini Jogi, do udziału w KIRTAN, wieczorze przy wspólnej nauce i śpiewaniu mantr z Gurudass Kaur. Opłata za wejście 50 zł, a w cenie drobna przekąska: yogi tea i yogi snack (dla uczestników warsztatu Gurudass Kaur, wejście wliczone jest w cenę warsztatu).

 

Opłata za warsztat

1080 Pln dla członków stowarzyszenia 3HO Polska (zniżka 10%) 
1200 Pln dla pozostałych uczestników


Dodatkowo płatne: materiały (podręcznik, płyta CD oraz DVD):35 euro
Materiały stanowią integralną część kursu i ich zakup jest obowiązkowy.

Jeśli jesteś obecnie w trudnej sytuacji finansowej, a zależy Ci na udziale w szkoleniu, skontaktuj się z nami.


Liczba miejsc ograniczona. Udział w warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 500 Pln na konto 3HO Polska: http://3ho.pl/index.php/pMenuId/33

tytułem: Gurudass.


Zapisy i informacje:
603 08 04 56 (Devbir Kaur - Olga)
502 683 183 (Agata)
email:
3ho@3ho.pl (Jagjeet Prem Kaur - Iwona

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>